Jestem wykonawcą i montażystą kominków od 2001r. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuję się budową i montażem urządzeń grzewczych. Swoje doświadczenie poszerzałem w zawodzie Zdun pracując w Polsce jak i w Niemczech . Poznanie zachodnich inspiracji zduńskich, pozwala mi na realizację nawet najbardziej wyszukanych aranżacji kominkowych.

Oferuję wysoki standard świadczonych usług w połączeniu z doświadczeniem i Mistrzowskim wykształceniem. Wykonuję nowoczesne i stylowe kominki narożne jak i eleganckie portale w wersji klasycznej. Projekty każdego kominka i pieca kaflowego mogą zostać przedstawione jako wizualizacja 3D, by ten, jak najefektowniej mógł stać się dekoracją salonu, który pozwala stworzyć w pomieszczeniu przytulną atmosferę, ale także mógł być praktycznym wsparciem dla już istniejącego systemu grzewczego w okresie wiosenno-jesiennym.

Jako profesjonalny i doświadczony wykonawca kominków, wszelkie zlecenia wykonuję na indywidualne zamówienie Klienta.

Dbam przede wszystkim o to, aby system grzewczy spełniał wszelkie oczekiwania, a także odpowiadał wymogom pomieszczenia. Przygotowuję rozwiązania na miarę potrzeb każdego Klienta.